Het fijne 4-sterrenhotel Labranda Alyssa Suite is een mooi plekje nabij de zee in Playa Blanca. Perfect om eventjes tot rust te komen onder de Spaanse zon. Na een lekker ontbijtje strijk je neer op je ligbedje en spring je zo nu en dan even het verkoelende zwembad in. Er zijn ook zwembaden voor de kinderen en kan je gezellig met iedereen genieten van een leuke show of livemuziek in de avond. Ook de sportliefhebbers kunnen actief aan ge slag. Wat dacht je van bijvoorbeeld ene potje tennis of beachvolleybal? Genieten toch! Ga jij mee op vakantie naar dit familievriendelijke hotel op Lanzarote?
LABRANDA Alyssa Suite ligt op ongeveer 5 minuten rijden van het centrum en op 25 minuten van Puerto del Carmen. Daarnaast bevindt de luchthaven zich op circa 33 km, de zee op 1.5 km en enkele bars, restaurants en winkels op zo'n 2.5 km.
Dit sfeervolle hotel op Lanzarote telt in totaal 120 kamers (er is geen lift aanwezig). Tot de algemene voorzieningen behoren o.a. een lobby met zithoeken en een receptie, gratis WiFi in de openbare ruimtes en een gezellig buffetrestaurant.
Verder zijn er twee bars waaronder de lobbybar en buiten de zwembadbar met een fijn terras. Je vindt buiten ook een grote tuin met 3 zwembaden (1 voor de kinderen) en zonneterrassen met ligbedden en parasols.
Je kan hier in LABRANDA Alyssa Suite verblijven op basis van van halfpension of all inclusive:
Voor de kinderen is er een fijn zwembad aanwezig en een leuke speelplaats. Daarnaast wordt er voor de 5 tot 12 jarigen animatie georganiseerd door het enthousiaste entertainmentteam.
Het sport- en entertainmentaanbod van LABRANDA Alyssa Suite hotel bestaat uit beachvolleybal, tennis, tafeltennis en een multifunctioneel sportveld. In de avond wordt er ook van alles georganiseerd zoals karaoke, livemuziek en bingo.
1-slaapkamersuites: (ca. 34-43 m²) beschikken over twee eenpersoonsbedden en een slaapbank, een woonruimte, aparte slaapkamer, een huurkluisje, tv, airconditioning, gratis WiFi en een badkamer met douche, toilet en föhn. Er is ook een gemeubileerd terras of balkon. Ook voor alleengebruik. Maximaal 2 volwassenen en 2 kinderen.
2-slaapkamersuites: (ca. 52 m²) net zoals de andere suites maar dan met 2 slaapkamers. Maximaal 4 volwassenen en 2 kinderen.
Algemeen
|
Voor de kinderen
|
Sport en entertainment
Gemakkelijk
Overzichtelijke website met genoeg filters om een vakantie uit te kiezen. En aantrekkelijke prijzen.
Onze reizen met Prijsvrij.be zijn stuk voor stuk meevallers geweest, en onze laatste was in mei naar Rhodos. En weer een prachtig hotel (Sunshine Rhodes) met alles er op en er aan. Lekker eten, leuke optredens en uitstapjes met een huurauto van een Nederlandse dame voor een mooi prijsje. Wat wil een mens nog meer hé :):):) Ik heb alweer geboekt voor volgende maand.
Simpel, gemakkelijk en snel. Meer moet dat niet zijn. Na mijn vakantie laat ik nog wel iets weten hoe het was.
Top reiservaring! Alles was perfect in orde en volledig naar verwachting. De communicatie was kort en zeer duidelijk, alle documenten werden zeer snel aangeleverd. Prijzen zijn zeer competitief, transparant en zonder addertjes. Volgende keer weer met prijsvrij op reis!
Alles is vlot verlopen Ook op het hotel zijn ze erg vriendelijk zeker een aanrader om nog eens terug te komen! Dit was onze eerste boeking bij jullie maar zonder enige probleem hebben we 100% kunnen genieten van de vakantie!
👍moet straks nog mijn terugreis inchecken
Altijd mooie vakanties en leuke ervaring voor vriendelijke prijzen! Een aanrader voor jouw toekomstige vakanties!
Boeking en communicatie verliepen zeer vlot. Alles tip top in orde!
Direct reactie,een direct overzicht, directe link naar de vliegtuigmaatschappij.
2.870 klantbeoordelingen