-
Fijne accommodatie met perfecte ligging 27 januari 2025
10 Fijne accommodatie, goede bedden, lekker schoon, mooi uitzicht over zee, aan de boulevard, in het centrum en met goede service. Zwembad niet geweldig (ligt veelal in de schaduw). WiFi alleen beschikbaar in de woonkamer, niet op balkon of in de slaapkamer.
Lees meer
-
Fijn ruim gelegen appartement. 07 april 2024
10 Veel ruimte en zo goed als aan de Boulevard gelegen appartement. Supermarkten en bushalte goed beloopbaar.
Lees meer
-
Uitstekende eenvoudige accomodatie 23 november 2022
8.0 De directe omgeving, de boulevard, is snel bekeken. Met gehuurde fietsen is er veel te zien en wordt de actie radius beduidend groter.
Lees meer
-
Heerlijk appartement met uitzicht op zee 17 oktober 2022
8.0 Schoon, simpel net appartement.
Op de boulevard, de weg over steken en je bent op het strand.
1 nadeel je moet stukje lopen om er te komen vanaf opstap / uitstap plaats naar appartement, heuvel op / af.
Lees meer
-
Zeer goed appartement 11 september 2022
8.0 2e keer daar geweest. Kamers zijn volledig gerenoveerd. Zeer ruime kamers,ligging perfect aan de boulevard recht aan zee.
Wij komen hier zeker weer terug.
Zeer vriendelijk personeel
Lees meer
-
Dicht bij strand 13 april 2022
8.0 De appartementen zijn gedateerd en dat is te merken in het bankstel beetje laag en doorgezakt. En badcel is ook wel toe aan een opknapbeurt (douche gordijn en douchen in het bad is ook niet handig) Bedden zijn prima. Schoonmaak van het appartement kan ook uitgebreider. En de lift was ook buiten werking lastig meteen zware koffer op de trap.
Lees meer
-
Geen idee, het bleek failliet bij aankomst 15 maart 2022
1.0 Wij dienen bij deze een klacht in over onze vakantie bij jullie organisatie met dossiernummer 4658/258913.
Na onze vliegreis hadden wij een transfer geboekt . De bus zou ons afzetten bij het door ons geboekte appartement: LABRANDA Los Cocoteros op Lanzarote. Toen we uitgestapt waren en onze koffers kregen, vertelde de chauffeur dat we terug moesten lopen en dan een straatje rechts in moesten lopen. Dit straatje liep dood en we zagen de achterkant van het appartementencomplex. We zijn zo'n 150 meter teruggelopen en om veel gebouwen heen gelopen en kwamen toen aan bij de receptie. Heel bijzonder dat we niet bij de ingang van het complex afgezet zijn, wat min of meer 15 meter voor de deur had kunnen zijn.
Bij de receptie stonden twee mensen en zij vertelden ons dat dit appartementencomplex failliet was. De man in kwestie vroeg zich al af waarom wij niet op de hoogte waren gesteld door Prijsvrij. De mensen die ons opvingen waren erg vriendelijk en belden een taxi die ons af zette bij LABRANDA El Dorado, 1,5 km verderop. De kosten van de taxi kregen wij vergoed via de receptie van El Dorado.
De reden dat we geboekt hadden voor Los Cocoteros was: 'ideale ligging direct aan het lange zandstrand en de zee'. EL Dorado was 1,5 km verder gelegen, 'centraal op een heuvel gelegen'. Voor het appartementencomplex Los Cocoteros waren strandbedjes te huur op het strand. Om vanuit El Dorado bij strandbedjes te komen moesten we 1,5 km lopen naar de overkant van Los Cocoteros.
Omdat El Dorado op een heuvel was gelegen heeft mijn vrouw veel pijn in haar benen gehad vanwege de hoogteverschillen en de afstanden. Dit zou ze niet gehad hebben in Los Cocoteros. Om de gezelligheid van de boulevard te ervaren hebben we veel meer gelopen, dan dat we van tevoren hadden bedacht.
De dag voor vertrek heb ik contact gezocht met Holiday Taxis om de ophaaltijd af te spreken. Bij hun checkte ik het afhaaladres, deze stond nog op Los Cocoteros, gelukkig kon dit worden aangepast naar El Dorado. Later op de dag lukte het niet om online in te checken bij de luchtvaartmaatschappij. Ik heb daarom contact gezocht met Prijsvrij om wat te doen. Het advies om dit de volgende dag op het vliegveld aan de bali af te handelen was afdoende. Maar in het gesprek met de medewerker van Prijsvrij kwam naar voren dat zij niet op de hoogte waren van het faillissement van Los Cocoteros.
Lees meer
-
Gewoon super 07 augustus 2019
10 Schoon, netjes, prachtige ligging, vriendelijk personeel, kortom super!!!
Elke dag schoonmaak en als je wil schone handdoeken dus superschoon..
Midden op de boulevard van Puerto del carmen en het strand gelijk voor de deur wat wil je nog meer..
Wij zouden dit appartement zeer zeker aanraden, wij zijn er nu voor de derde keer geweest en gaan zeker nog een keer..
Lees meer
-
Mooi appartement, beetje oubollig maar keurig schoon, zeer vriendelijk en behulpzaam personeel 27 juni 2019
9.0 Mooie locatie, centrum op 50 m geen last ven lawaai. Schoon appartement.
Personeel zeer vriendelijk en behulpzaam. Een paar extra kussen geen probleem, 1 bed niet stabiel (nieuw bed geplaatst).Schone handdoeken op tijd.
Receptie helpt met bellen indien gewenst.
Lees meer
-
Toplocatie 13 november 2018
9.0 Dit appartementencomplex ligt super centraal, tov strand, centrum, bushalte en restaurants.
Vriendelijk personeel en zeer ruime kamers.
Voor herhaling vatbaar!
Lees meer
-
prima ligging. goede zonligging. dichtbij strand en winkels..vrieedndelijk personeel..rustig park.jammer dat het zwembad zo weinig zon hedft
Lees meer