Ben je op zoek naar een modern hotel aan de kust en het strand in Costa Adeje waar genieten en ontspannen centraal staat? Het 4-sterrenhotel H10 Costa Adeje Palace is een fantastisch hotel met alles erop en eraan. Luxe en comfortabele kamers, een heerlijke keuken en meerdere zwembaden en sportactiviteiten. Relax in de infinitypool, het zoetwaterbad of het zoutwaterbad, laat je verwennen in het wellnesscentrum en laat de kinderen lekker spelen in het kinderbad of het waterpark. Geniet van de zon op het chill-out terras met uitzicht over de zee en kom helemaal tot rust tijdens je vakantie in H10 Costa Adeje!
Hotel H10 Costa Adeje Palace ligt direct aan de boulevard. Het resort heeft toegang tot het strand van La Enramada en ligt op ongeveer 500 meter van het zandstrand Playa El Duque. Je vindt diverse winkels en uitgaansgelegenheden in de directe omgeving.
H10 Costa Adeje bestaat uit 467 kamers verdeeld over 6 verdiepingen. Je komt binnen bij de receptie en je kan gebruik maken van de gratis WiFi. Er zijn meerdere restaurants waar je geniet van een heerlijke maaltijd. Zo is er een buffetrestaurant, een à-la-carterestaurant en een Oosters restaurant. Al die vakantie kilo's er meteen af sporten? Dat kan in de fitnessruimte of met de verschillende sportactiviteiten.
Het buitengedeelte van het resort is voorzien van ruime tuinen met wuivende palmbomen en meerdere zwembaden. Er zijn 2 zoetwaterzwembaden, 1 ecologisch zoutwaterbad, 2 infinitypools, een kinderbad met waterpark en 2 buiten jacuzzi's. Dat is nog eens genieten! En om het compleet te maken bestel je natuurlijk een lekker verkoelend drankje in een van de 3 bars die je op drinkt op een ligbedje op het zonneterras. Kun je niet genoeg krijgen van die ultieme ontspanning? Dan is het wellnesscentrum met een binnenbad, beautysalon, sauna en kapsalon dubbel genieten.
De kinderen vermaken zich in de miniclub van H10 Costa Adeje Palace waar allerlei activiteiten worden gedaan zoals knutselen, bordspellen en andere activiteiten. Daarnaast is er een speelruimte en een klein waterpark met glijbanen. De miniclub is voor kinderen van 4 tot 12 jaar.
Je verblijft in hotel H10 Costa Adeje Palace op basis van logies & ontbijt, halfpension of all inclusive. Alle maaltijden worden geserveerd in buffetvorm.
All-inclusive:
Voor de kinderen is er genoeg te beleven in het resort. Er is een kidsclub, een speeltuin, een speciaal kinderbuffet, een kinderzwembad, een minidisco en een waterpark aan de boulevard met waterglijbanen.
Zoek de ontspanning op in het Despacio spacenter (tegen betaling) met een zwembad en bubbelbad (beide overdekt met glazen koepel), sauna, stoombad, massages, lichaams- en gezichtsbehandelingen.
Tijdens je verblijf kun je meedoen aan het afwisselende entertainmentprogramma met leuke sport- en spelactiviteiten en shows en livemuziek in de avond. Verder is er een fitnessruimte, een sportveld, tafeltennis en kun je gebruik maken van de golfbaan en watersporten in de buurt.
Tweepersoonskamer: (ca. 29 m²) voorzien van airconditioning, telefoon, satelliet-tv, huurkluis, minibar, badkamer, toilet, haardroger en een balkon of terras. Geschikt voor maximaal drie volwassenen. De kamer kan ook geboekt worden voor alleengebruik (eenpersoonskamer), met zijdelings zeezicht of als Superieur kamer met uitzicht op het zwembad.
Privilege tweepersoonskamer met zeezicht: (ca. 29 m²) ingericht met airconditioning, telefoon, satelliet-tv, kluis, koffiezetapparaat, minibar, kussenmenu, krant in de Privilege-zone, badhanddoeken, welkomstgeschenk. Persoonlijk inchecken, exclusieve privilege-lounge, chill-outruimte bij het zwembad met Balinese bedden met zeezicht en ontbijt en diner in het à-la-carterestaurant "La Tosca" of in het oosterse restaurant "Sakura Teppanyaki" (reserveren, onder voorbehoud van beschikbaarheid en zonder drankjes), kortingen in het wellnesscentrum. Verder is er een badkamer, toilet, haardroger, badjas, slippers en een balkon of terras met zeezicht (DZP). Geschikt voor maximaal drie volwassenen.
Familiekamer: (ca. 34 m²) komt met airconditioning, telefoon, satelliet-tv, huurkluis, minibar, een badkamer, toilet, haardroger en een balkon of terras (FA). Geschikt voor maximaal twee volwassenen en twee kinderen of drie volwassenen.
Junior Suite: (ca. 40 m²) voorzien van een zithoek (slaapbank), airconditioning, telefoon, satelliet-tv, huurkluis, minibar, een badkamer, toilet, haardroger en een balkon of terras (JS). Geschikt voor maximaal twee volwassenen en twee kinderen of drie volwassenen.
Algemeen
|
Voor de kinderen
|
Wellness
|
Sport en entertainment
|
Gemakkelijk
Overzichtelijke website met genoeg filters om een vakantie uit te kiezen. En aantrekkelijke prijzen.
Onze reizen met Prijsvrij.be zijn stuk voor stuk meevallers geweest, en onze laatste was in mei naar Rhodos. En weer een prachtig hotel (Sunshine Rhodes) met alles er op en er aan. Lekker eten, leuke optredens en uitstapjes met een huurauto van een Nederlandse dame voor een mooi prijsje. Wat wil een mens nog meer hé :):):) Ik heb alweer geboekt voor volgende maand.
Simpel, gemakkelijk en snel. Meer moet dat niet zijn. Na mijn vakantie laat ik nog wel iets weten hoe het was.
Top reiservaring! Alles was perfect in orde en volledig naar verwachting. De communicatie was kort en zeer duidelijk, alle documenten werden zeer snel aangeleverd. Prijzen zijn zeer competitief, transparant en zonder addertjes. Volgende keer weer met prijsvrij op reis!
Alles is vlot verlopen Ook op het hotel zijn ze erg vriendelijk zeker een aanrader om nog eens terug te komen! Dit was onze eerste boeking bij jullie maar zonder enige probleem hebben we 100% kunnen genieten van de vakantie!
👍moet straks nog mijn terugreis inchecken
Altijd mooie vakanties en leuke ervaring voor vriendelijke prijzen! Een aanrader voor jouw toekomstige vakanties!
Boeking en communicatie verliepen zeer vlot. Alles tip top in orde!
Direct reactie,een direct overzicht, directe link naar de vliegtuigmaatschappij.
2.870 klantbeoordelingen