Overweeg je op vakantie te gaan naar Kreta en ben je op zoek naar een leuke accommodatie? Verblijf dan in het 4-sterrenhotel Atlantica Akti Zeus dat direct aan het strand in Amoudara ligt. Binnen enkele seconden lig je op het fijne zand. Vanaf het zonneterras is het goed toeven en heb je een prachtig uitzicht over zee. De 2 zwembaden zorgen voor een verfrissende duik en de kinderen hebben zelfs de beschikking over een waterpark met meerdere glijbanen. Lekker eten en drinken doe je in de meerdere restaurants en bars. Ook is er een wijnkelder aanwezig. Je zult een heerlijke vakantie beleven in het Griekse hotel Atlantica Akti Zeus!
Het hotel is gelegen direct aan het strand. Naar het centrum is het zo'n 5 km en naar de luchthaven 10 km. Het is ongeveer 15 minuten naar Heraklion en 10 minuten naar Almyros Gorge.
Atlantica Akti Zeus beschikt over 368 kamers, een lobby met receptie en een lift, gratis WiFi in het gehele hotel, een minimarkt, juwelier en een wasserette. Verder zijn er 2 à-la-carterestaurants, een buffetrestaurant met terras, een wijnkelder en meerdere bars zoals een snackbar, zwembadbar en lobbybar. Het buitencomplex is voorzien van 2 zwembaden waaronder een kinderbad en een ruim zonneterras met ligstoelen en parasols.
Verblijf is op basis van all inclusive. De maaltijden worden geserveerd in buffetvorm en 1 keer per verblijf kun je dineren in het à-la-carterestaurant. Tussen 9.00 en 00.00 uur kun je frisdrank, mineraalwater, koffie en thee, huiswijn en bier nuttigen. Van 10.30 tot 18.00 snacks en van 16.00 tot 17.00 snacks zijn snacks inbegrepen, ook ijs is inclusief.
Voor de kinderen is er een miniclub (4-12 jarigen). Verder wordt er overdag en in de avond entertainment georganiseerd zoals aerobics, shows en livemuziek. Voor waterpret is er een waterpark met meerdere glijbanen. Ook is er een fitnessruimte en een spa waar je massages kunt regelen.
Het hotel biedt 2-, 3-, en 4-persoonskamers, suites en familiekamers. De kamers beschikken over een haardroger, WiFi, een koelkastje, huurkluis, thee- en koffiefaciliteiten, een balkon of terras, tv en airco.
Gemakkelijk
Overzichtelijke website met genoeg filters om een vakantie uit te kiezen. En aantrekkelijke prijzen.
Onze reizen met Prijsvrij.be zijn stuk voor stuk meevallers geweest, en onze laatste was in mei naar Rhodos. En weer een prachtig hotel (Sunshine Rhodes) met alles er op en er aan. Lekker eten, leuke optredens en uitstapjes met een huurauto van een Nederlandse dame voor een mooi prijsje. Wat wil een mens nog meer hé :):):) Ik heb alweer geboekt voor volgende maand.
Simpel, gemakkelijk en snel. Meer moet dat niet zijn. Na mijn vakantie laat ik nog wel iets weten hoe het was.
Top reiservaring! Alles was perfect in orde en volledig naar verwachting. De communicatie was kort en zeer duidelijk, alle documenten werden zeer snel aangeleverd. Prijzen zijn zeer competitief, transparant en zonder addertjes. Volgende keer weer met prijsvrij op reis!
Alles is vlot verlopen Ook op het hotel zijn ze erg vriendelijk zeker een aanrader om nog eens terug te komen! Dit was onze eerste boeking bij jullie maar zonder enige probleem hebben we 100% kunnen genieten van de vakantie!
👍moet straks nog mijn terugreis inchecken
Altijd mooie vakanties en leuke ervaring voor vriendelijke prijzen! Een aanrader voor jouw toekomstige vakanties!
Boeking en communicatie verliepen zeer vlot. Alles tip top in orde!
Direct reactie,een direct overzicht, directe link naar de vliegtuigmaatschappij.
2.870 klantbeoordelingen