Het 4-sterrenhotel Melia Costa Del Sol is een zalige zonbestemming aan de Costa del Sol. Deze weergaloze sfeer proef op elke plek in het hotel. De lobby zit al vol met zalige zitplekken om perfect te ontspannen na aankomst. Je komt naar Melia Costa Del Sol natuurlijk voor de 3 zwembaden en het adembenemende plekje aan het strand. Vooral het lagune-bad op het dakterras is de place-to-be; voor verkoeling met een magistraal uitzicht. Na een dag vol zonovergoten highlights geniet je samen met je partner van de heerlijke maaltijden. Hier in Torremolinos kies je uit 3 restaurants en om vervolgens te proosten bij een van de 2 bars. Ook zo toe aan een grandioze zonvakantie? Kom het meemaken bij Melia Costa del Sol.
Het strand van Torremolinos 'Bajondillo' heeft een fijn zandstrand. De afstand tot het centrum is zo'n 500 meter, de winkelmogelijkheden zijn op 500 meter en uitgaansgelegenheden ook op 500 meter.
Laat je omarmen in de grandioze sferen van Melia. Waar je gelijk bij binnenkomst de luxe ervaart in de lobby. Ga voor een duik in een van de 3 buitenbaden waarvan 2 op het dakterras te vinden zijn. Vanaf daar kijk je uit over de glinsterende zee en de kust van Torremolinos. Dat levert gegarandeerd de mooiste plaatjes op! Ook kun je natuurlijk ook plaatsnemen op het strand. Waar je naast van de zon ook van het verkoelende zeebriesje geniet. De kamers zijn zeer elegant uitgerust en bieden je de perfecte thuiskomst na een dag aan de Costa del Sol.
Bij Melia Costa del Sol heb je ruime keuze uit arrangementen:
Laat jouw verblijf volledig afstemmen op je eigen wensen en ga een volledig afgestemd verblijf tegemoet.
Het wellnesscentrum (€) bezoek je als echt grandioze ontspanning wilt ervaren. Het Thalasso Spa Centre is toegankelijk vanaf 16 jaar. En heeft met een binnenzwembad, hamam, sauna's en massages alles voor de ultieme verwenbehandeling.
Er is een mooi uitgeruste fitnessruimte (toegang van 18 jaar). Ook doe je golf in de omgeving bij Melia Costa Del Sol(€) bij lokale aanbieders.
Deze gastvrije en ruime kamer heeft zeezicht en een oppervlak van circa 30 m². Het biedt ruimte voor maximaal 3 volwassenen. Verder is er een douche en een toilet. De overige voorzieningen zijn een flatscreen-tv, föhn, satelliet-tv en telefoon. Buiten is er een balkon. Ook is er WiFi, een kluisje, minibar, airco, verwarming en roomservice (€) beschikbaar. De kamer is er ook voor alleengebruik (D1M).
Deze moderne en ruime kamer heeft een oppervlak van circa 30 m². Het biedt ruimte voor 3 volwassenen of 2 volwassenen en een kind. Ook is er een douche en toilet. Er is een regendouche, flatscreen-tv, föhn, satelliet-tv, telefoon en waterkoker. Buiten is er een balkon, WiFi (inclusief), kluisje (inclusief), minibar (€), airco en een verwarming. De roomservice is tegen betaling. De kamer is ook voor alleengebruik te boeken (DAM).
Deze kamer biedt een gastvrij, modern en ruim onderkomen. Het oppervlak van de kamer is 30 m². Voor deze kamer is er een minimumleeftijd van 16 jaar en het biedt ruimte voor 2 volwassenen. Ook is er een douche en toilet. De overige faciliteiten zijn badjassen, flatscreen-tv, föhn, iPod-dock, koffiezetapparaat, satelliet-tv, slippers, strijkijzer, strijkplank, telefoon, verzorgingsproducten en waterkoker. Buiten is er een balkon. Ook is er WiFi (inclusief), een kluisje (inclusief), minibar (€), airco en verwarming. De roomservice is tegen betaling beschikbaar.
Deze kamer heeft een gastvrij en ruim onderkomen. Het oppervlak van de suite is zo'n circa 50 m². Het biedt ruimte voor maximaal 3 volwassenen. Er is een woonkamer, aparte douche en toilet. De overige faciliteiten van de kamer zijn 2 televisies, badjassen, flatscreen-tv, föhn, koffiezetapparaat, satelliet-tv, slippers, strijkijzer, strijkplank, telefoon en een waterkoker. Buiten is er een terras van circa 25 m². Verder is er WiFi (inclusief), een kluisje (inclusief), minibar (€), airco, verwarming en roomservice (€).
Algemeen:
|
Zwembaden & kids:
|
Wellnessfaciliteiten (€):
|
Sportfaciliteiten:
|
Gemakkelijk
Overzichtelijke website met genoeg filters om een vakantie uit te kiezen. En aantrekkelijke prijzen.
Onze reizen met Prijsvrij.be zijn stuk voor stuk meevallers geweest, en onze laatste was in mei naar Rhodos. En weer een prachtig hotel (Sunshine Rhodes) met alles er op en er aan. Lekker eten, leuke optredens en uitstapjes met een huurauto van een Nederlandse dame voor een mooi prijsje. Wat wil een mens nog meer hé :):):) Ik heb alweer geboekt voor volgende maand.
Simpel, gemakkelijk en snel. Meer moet dat niet zijn. Na mijn vakantie laat ik nog wel iets weten hoe het was.
Top reiservaring! Alles was perfect in orde en volledig naar verwachting. De communicatie was kort en zeer duidelijk, alle documenten werden zeer snel aangeleverd. Prijzen zijn zeer competitief, transparant en zonder addertjes. Volgende keer weer met prijsvrij op reis!
Alles is vlot verlopen Ook op het hotel zijn ze erg vriendelijk zeker een aanrader om nog eens terug te komen! Dit was onze eerste boeking bij jullie maar zonder enige probleem hebben we 100% kunnen genieten van de vakantie!
👍moet straks nog mijn terugreis inchecken
Altijd mooie vakanties en leuke ervaring voor vriendelijke prijzen! Een aanrader voor jouw toekomstige vakanties!
Boeking en communicatie verliepen zeer vlot. Alles tip top in orde!
Direct reactie,een direct overzicht, directe link naar de vliegtuigmaatschappij.
2.870 klantbeoordelingen