In de buurt van het fijne zandstrand van Playa De Palma vind je het 3-sterrenhotel Cooks Club Palma Beach. Een modern hotel speciaal voor volwassenen met vele uitstekende voorzieningen waar je je gehele verblijf gebruik van kunt maken. Zo blijf je in vorm door een bezoekje te brengen aan de fitnessruimte, ontspan je urenlang op een ligbedje onder de Spaanse zonnestralen, zwem je een aantal baantjes in het buitenbad en proef je de lekkere lokale cuisine van Mallorca in het restaurant. Tijdens jouw vakantie in Cooks Club Palma Beach is aan alles gedacht, zo kom je helemaal tot rust en beleef je een gezellige tijd!
Cooks Club Palma Beach is een adults only (16+) hotel op ongeveer 500 meter van het fijne strand. In de buurt vind je meerdere bars en uitgaansgelegenheden.
Dit moderne hotel op Mallorca telt in totaal 318 comfortabele kamers verdeeld over 6 verdiepingen die je gemakkelijk met de lift kunt bereiken. De verschillende voorzieningen zorgen er daarnaast voor dat je nergens aan tekort komt.
Zo is er een lobby met zithoeken en een 24-uursreceptie waar het vriendelijke personeel elke dag weer voor je klaar staat, is er gratis WiFi aanwezig in het hele hotel, een gezellige bar en een prachtig restaurant.
Het mooie buitengedeelte van Cooks Club Palma Beach is een heerlijk plekje om te ontspannen. Vooral op het zonneterras met aangename ligbedden en parasols en in het royale zwembad.
In Cooks Club Palma Beach verblijf je op basis van logies of halfpension.
Kies je voor halfpension? Dan krijg je een tegoed van 14 euro per dag tussen 08.00-12.00 uur: deze kun je inwisselen voor maaltijden en drankjes. Heb je niet alles gebruikt, bijvoorbeeld 3 euro van dit tegoed over? Dan vervalt het resterende gedrag om 00.00 uur.
Besteed je meer dan het tegoed van 14 euro? Dan moeten alle verdere maaltijden en drankjes die daarop volgen zelf betaald worden. Het ontbijt is op basis van buffet.
Tijdens je vakantie in Cooks Club Palma Beach kan je sportief aan de slag en geniet je dagelijks van leuk entertainment. Zo kan je een bezoek brengen aan de fitnessruimte met cardio- en krachtapparaten en tegen betaling diverse watersporten aan het strand beoefenen (in de zomermaanden) en worden er dj-sessies en livemuziek verzorgd.
Tweepersoonskamers: (DZ, ca. 19 m²) zijn voorzien van airconditioning (warm/koud), een minikoelkast, tv, telefoon, gratis WiFi en een huurkluis. Maar ook een badkamer met douche, toilet, föhn en een fijn balkon met landzijde (DZ). Naar keuze met zwembadzicht (DZP) of op de bovenste verdiepingen (superior, DZA/DPS). Maximaal 2 volwassenen.
Eenpersoonskamers: (ca. 14 m²) gelijk aan de tweepersoonskamers maar dan kleiner opgezet (EZ).
Algemeen
|
Sport en entertainment
|
Alles correct verlopen
Al enkele vakanties via Prijsvrij geboekt, altijd dik in orde! Beste site om je vakantie te boeken!
Heel goede website. Gebruiksvriendelijk website. Documenten allemaal goed in orde. En goede prijzen en service
Vlotte boeking, duidelijke info, goede prijs. Niks te klagen 👍
Hotel had geen voucher ontvangen en belde op zaterdag avond 20:00h naar hulplijn Prijsvrij. Vriendelijk geholpen en op Zondag morgen was alles geregeld! Super service! 👍👍👍
Makkelijk, echt heel interessante prijzen. Goede communicatie, makkelijk reserveren
Alles in orde. Vlotjes
Komen afspraken na en je wordt snel geholpen.
Goede service tot nu toe . 2 de keer geboekt via PRIJSVRIJ . We kijken er enorm naar uit !
Mijn eerste reis heb ik via jullie geboekt naar Turkije alles was top verlopen. Mijn 2 de reis heb ik ook terug geboekt bij jullie naar Spanje is ook heel goed verlopen enkel wist ik niet goed hoe ik met de transfer moest doen. Na het bellen heeft de medewerker mij goed geholpen met alles. Nu maak ik in juli mijn 3de reis en hoop dat het ook goed zal lukken maar ik weet dat jullie goed jullie best doen.
2.789 klantbeoordelingen