Het prachtige 5-sterren resort La Blanche Island ligt op een klein schiereiland in Guvercinlik, aan de Egeische kust. Het hotel beschikt over een prachtig buitencomplex met een groot zwembad waar je prachtig uitzicht hebt over de Middellandse Zee. De kids zullen zich geen moment vervelen dankzij een eigen waterpark met maar liefst 7 glijbanen. Je hebt een ruime keuze aan restaurants en bars, zodat je elke dag weer kunt genieten van een andere maaltijd of cocktail. Met de talloze faciliteiten en entertainment voor alle leeftijden, is het een populaire keuze voor gezinnen en stellen die op zoek zijn naar een mix van plezier en rust tijdens een vakantie in Turkije. Ga je mee?!
Het resort ligt prachtig gelegen op een afgezonderd, rustig gebied aan de kust van Güvercinlik. Je kunt zo naar het eigen zandstrand van het hotel lopen, het is maar 50 meter van het hotel vandaan. Hier is ook een steiger/zwemplateau waar je zo de zee in kunt duiken en verschillende watersporten kunt beoefenen. De afstand naar de luchthaven van Bodrum is ongeveer 15 km en naar het centrum 26 km. Het plaatsje Güvercinlik vind je op zo'n 3 km, hier vind je verschillende winkeltjes, restaurants en bars.
La Blanche Island beschikt over een hoofdgebouw met zes verdiepingen en in totaal 508 kamers. Ook is er een lobby, receptie, zithoeken, lift(en), gratis WiFi in alle openbare ruimtes, parkeerplekken (o.b.v. beschikbaarheid) op het hotelterrein, en tegen betaling doktersservice en was-/strijkservice.
Met maar liefst zes restaurants is er genoeg keuze aan eten. Er is een buffetrestaurant met een binnen- en buitengedeelte en een terras. Tevens zijn er ook vier à la carte restaurant met o.a. Aziatische en Italiaanse keuken. Voor een paar drankjes heb je al helemaal veel keuze, zo zijn er 10 bars aanwezig! Wat denk je van een cocktail aan het zwembad?
Het buitengedeelte is ruim en heeft een heerlijk zonneterras en vijf zwembaden. Ook is er een geweldig waterpark met zeven glijbanen. Ligbedden, parasols, en badhanddoeken zijn gratis te gebruiken bij het zwembad en het strand. Bij de paviljoen zijn deze tegen betaling te regelen.
Voor jong en oud is er volop entertainment en ook talloze sportvoorzieningen zoals een miniclub, fitnesscenter en aerobics. Na al die activiteiten wil je natuurlijk even lekker ontspannen en dat kan in het ruime spacenter met o.a hamam, binnenbad en een sauna.
Je verblijft op basis van All-Inclusive Ultra:
De kids zullen zich geen moment vervelen dankzij het kinderbad met drie glijbanen, een speelplaats, miniclub van 4 tot 12 jaar, een leuke minidisco en een lekker kinderbuffet/maaltijden. Vóór en na de middag moeten de ouders bij hun kinderen blijven in de miniclub.
Voor extra ontspanning bezoek je het spa- en wellnescenter (ca. 101-500 m²) van het hotel. Geniet van de hamam, het stoombad of de aromasauna. Tegen betaling kun je ook verschillende massages, wellness- en schoonheidsbehandelingen boeken.
Blijf fit in het fitnesscenter, doe mee aan actieve aerobics lessen of aan andere sportactiviteiten die georganiseerd worden door het entertainmentteam. Daarnaast kun je ook gebruik maken van biljart (tegen betaling), de tennisbaan en tafeltennis. Ook zijn er leuke watersporten te beoefenen en kun je genieten van leuke shows en livemuziek.
Tweepersoonskamer Landzicht: (ca. 26 m²) comfortabele en moderne kamer gelegen in het hoofdgebouw. De kamer beschikt over een douche, toilet, muziekkanaal, satelliet-tv, telefoon, haardroger, balkon, gratis WiFI, kluisje, minibar met frisdrank en water (aanvulling wordt gedaan 1 keer per dag), airco (centraal geregeld) (DZL). Ook is de kamer te boeken voor alleengebruik (D1L) en met zeezicht (DZM) en tevens voor gebruik door één persoon (D1M).
Familiekamer: (ca 31m²) gelegen in het hoofdgebouw en beschikt over dezelfde faciliteiten als de tweepersoonskamer, maar iets ruimer opgezet. Geschikt voor maximaal twee volwassenen en twee kinderen (FZ).
Familiekamer (1 slaapkamer) (ca. 37 m²), gelegen in het hoofdgebouw en is ingericht met
1 slaapkamer, 1 woonkamer met slaapgelegenheid en verbindingsdeur, douche, toilet, muziekkanaal, satelliet-tv, telefoon, haardroger, balkon, gratis WiFi, kluisje, minibar met frisdrank en water (dagelijks 1 keer aangevuld) en airco. Geschikt voor maximaal vier volwassenen (F1).
Algemeen
|
Voor de kinderen
|
Wellness
|
Sport en entertainment
|
Alles is vlot verlopen Ook op het hotel zijn ze erg vriendelijk zeker een aanrader om nog eens terug te komen! Dit was onze eerste boeking bij jullie maar zonder enige probleem hebben we 100% kunnen genieten van de vakantie!
👍moet straks nog mijn terugreis inchecken
Altijd mooie vakanties en leuke ervaring voor vriendelijke prijzen! Een aanrader voor jouw toekomstige vakanties!
Boeking en communicatie verliepen zeer vlot. Alles tip top in orde!
Direct reactie,een direct overzicht, directe link naar de vliegtuigmaatschappij.
We zijn al een vijftal keer op reis geweest met Prijsvrij, en tot op heden verliep alles perfect. Altijd al mooie locaties gehad, en die waren dan ook nog eens bijna perfect qua ligging, en het eten was er ook altijd dik in orde. Wat moet een mens nog meer hebben hee? En dus hebben we deze week weer een reisje geboekt bij Prijsvrij. Onze laatste reis in mei was trouwens naar Rhodos, en nog maar eens perfect.
Prima verhouding van prijs en kwaliteit!
budgetvriendelijke trip geboekt (verblijf+vlucht) via prijsvrij, waarbij alles prima is verlopen.
Prijs kwaliteit super ok ben nu al vijf keer weggeweest met prijsvrij en nooit problemen gehad, en bij problemen direct oplossingen, een aanrader 👍
een klaar en duidelijk uitleg over het aangeboden vakantie, aantrekkelijk prijs, en gemakkelijk geboekt
2.861 klantbeoordelingen