JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van Prijsvrij.be.
Sunis Efes Royal Palace in Turkije, Turkije | Prijsvrij

Sunis Efes Royal Palace

Turkije - Egeische Kust - Ozdere

Foto Sunis Efes Royal Palace ***** Ozdere
8.8
Foto Sunis Efes Royal Palace ***** Ozdere
Foto Sunis Efes Royal Palace ***** Ozdere
Foto Sunis Efes Royal Palace ***** Ozdere
25+
Sunis Efes Royal Palace
  • Direct aan het strand gelegen
  • 2 grote zwembaden met 4 glijbanen
  • Saunalandschap: sauna & stoombad
  • Leuke miniclub voor de kids

Voor een fantastische vakantie aan zee in Turkije verblijf je in het luxe 5-sterrenhotel Sunis Efes Royal Palace. Dit grote hotel is gelegen aan het strand van Ozdere en beschikt over een fantastisch buitencomplex dat over de Egeische kust uitkijkt. Ontspan op het ruime zonneterras, neem een verfrissende duik in een van de vele zwembaden, roetsj van de waterglijbanen en kies elke dag weer uit een ander gerecht. Terwijl de kids zich vermaken in de kidsclub kan jij genieten op een ligbedje of in het Turks bad. Heerlijk toch! Boek maar snel een onvergetelijke vakantie in Sunis Efes Royal Palace.

Volop waterpret voor jong en oud: gave waterglijbanen & zwembaden

Ligging in Ozdere

Hotel Sunis Efes Royal Palace is rustig gelegen direct aan het strand van Özdere. Daarnaast is het ongeveer 3 km naar het centrum (zo'n 6 minuten rijden), naar Kusadasi circa 35 km (ongeveer 40 minuten rijden) en naar de luchthaven van Izmir een uurtje rijden.

Faciliteiten Sunis Efes Royal Palace

Het moderne 5-sterrenhotel in Ozdere beschikt over 470 comfortabel ingerichte kamers verdeeld over 6 verdiepingen die gemakkelijk te bereiken zijn met de lift. Naast een ruime lobby met zithoeken heeft het hotel een 24-uursreceptie, bagageopslagruimte, gratis WiFi in het gehele hotel, een discotheek, minimarkt, winkels en tegen betaling wasservice.

Verder is het hotel voorzien van een hoofdrestaurant, meerdere à-la-carterestaurants met verschillende cuisines zoals Italiaans en Mexicaans, vind je er 5 bars en een patisserie. Er is een ruim spacenter met o.a. een Turks bad en een sauna. Ook wordt er een afwisselend entertainmentprogramma aangeboden voor jong en oud en heb je de beschikking over diverse sportfaciliteiten zoals een fitnessruimte.

Het buitengedeelte is heel ruim en voorzien van meerdere zwembaden, een ruim zonneterras met ligbedden, parasols en badhanddoeken en waterglijbanen. Een van de zwembaden heeft 4 kleinere glijbanen en het andere buitenbad heeft nog eens 5 waterglijbanen. Ook vind je op het buitenterrein een speeltuin en een steiger die richting zee loopt.

Verzorging

Verblijf is op basis van all inclusive:

  • Ontbijt, lunch en diner in buffetvorm
  • Diner in het à la carte restaurant (1 keer per verblijf)
  • drankjes gratis (lokale drankjes 24 uur per dag)
  • Snacks van 12.00 tot 16.00 uur
  • Middernachtsnack van 00.00 tot 06.00 uur
  • Koffie/thee en gebak 10.00 tot 00.00 uur
  • Ijs van 10.00 tot 0.00 uur
  • Drankjes in de minibar (eenmalige aanvulling)

Kinderen

Voor de kinderen en tieners is ook er van alles te doen. Zo is er een kinderclub voor de 4 tot 12 jarigen, een tienerclub voor de 13 tot 16 jarigen, een speeltuin, speelkamer, kinderdisco, kinderbuffet- en stoelen, gratis babybedjes en kinderbaden.

Wellness

Het fijne spacenter Neptün Spa van het hotel beschikt over een sauna, binnenbad, terras met ligstoelen, een Turks bad, relaxruimte, massages en schoonheidsbehandelingen.

Sport en entertainment

Het afwisselende sport- en entertainmentaanbod van Sunis Efes Royal Palace biedt o.a. beachvolleybal, basketbal, waterpolo, jeu de boules, tafeltennis, biljart, darts, (tafel)voetbal, boogschieten, aerobics en een fitnessruimte. In de avond worden er show of livemuziek georganiseerd. En tegen betaling kan je catamaran of op een bananenboot varen, windsurfen, jetskiën en parasailen.

Kamers Sunis Efes Royal Palace

Royal Deluxe Suite: (ca. 41-45 m²) met uitzicht op zee, een aparte woonkamer, aparte slaapkamer, 2 badkamers, douche, wastafel, toilet, badjas (gratis), haardroger, airconditioning (centraal geregeld), minibar (aanvulling bij aankomst), een kluis, tv, telefoon, waterkoker, koffie/thee en een gemeubileerd balkon (FS).

Tweepersoonskamer (ca. 26-30 m²) komt met landelijk uitzicht, een gecombineerde woonkamer / slaapkamer, 1 badkamer, douche, wastafel, toilet, badjas (gratis), haardroger, airconditioning (centraal geregeld), een minibar (aanvulling bij aankomst), een kluis, tv, telefoon, waterkoker, koffie/thee en een gemeubileerd balkon (DZ/DA/D/DZP/DZO). Ook te boeken met zeezicht (DZM/DAM/DM) en zijdelings zeezicht (DZS/DAS/DS).

Familie Suite: (FD) (ca. 36-40 m²) met uitzicht op het land, 2 aparte slaapkamers, 1 badkamer, douche, wastafel, toilet, badjas (gratis), haardroger, airconditioning (centraal geregeld), een minibar (aanvulling bij aankomst), een kluis, tv, telefoon, waterkoker, koffie/thee en een gemeubileerd balkon (FD). Ook met zeezicht (FDM).

Populaire faciliteiten

Algemeen

  • 470 kamers
  • 24-uursreceptie
  • Buffetrestaurant
  • 6 à-la-carterestaurants
  • Patisserie
  • 5 bars
  • Zwembaden
  • Zonneterras

Voor de kinderen

  • Miniclub (4-12 jaar)
  • Teensclub (13-16 jaar)
  • Speeltuin
  • Speelkamer
  • Minidisco
  • Kinderbaden
  • Kinderstoelen- en buffet
  • Babybedjes

Wellness

  • Binnenbad
  • Rustruimte
  • Turks bad
  • Sauna
  • Massages
  • Schoonheidsbehandelingen

Sport en entertainment

  • Fitnessruimte
  • Avondentertainment
  • Beachvolleybal
  • Jeu de boules
  • Tafeltennis
  • Boogschieten
  • Aerobics
  • Darts
  • Voetbal
  • Waterpolo
  • Voetbal
  • Watersporten

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

8.8
Uitstekend 200+ beoordelingen
  • Ligging 7.2
  • Kindvriendelijkheid 8
  • Hygiëne 8
  • Faciliteiten 8.2
  • Kamer 10
  • Personeel 7
  • Eten & Drinken 9.2
  • Kwaliteit Bedden 9.7
  • Prijs/Kwaliteit 8
  • Zeer Luxe groot Hotel 17 september 2023
    8.0

    Zeer mooi sfeervol groot Luxe Hotel, heerlijk eten en prachtige kamers. Enkele minpuntjes zijn: Personeel of elke afdeling kan alleen Turks, je kunt dus geenvraag stellen. Er valt niks om het Hotel te doen, je bent dus echt op het Hotel aangewezen of moet met de taxi weg. Grotendeels van de gasten zijn Turks waardoor je een soort samenhorigheid voelt, door de grote en drukte van het Hotel ontstonden er rijen bij het eten en was het lastiger om een plekje te vinden om te eten, de schoonmaak was het minste; bed is niet 1 keer verschoond, staat elke dag een stofzuiger maar er word niet gezogen, bed half opgemaakt er worden alleen de handdoeken verschoond. Verder zeer mooi, goed onderhouden en sfeervol Hotel.

    Lees meer
  • Prima Hotel 01 juli 2022
    9.0

    Mooi hotel
    Alles goed verzorgd.
    Minpuntje er waren veel mensen uit het Oostblok die geen fatsoen normen hebben.
    Voornamelijk bij het eten volle borden halen die zo weer de ton in gaan.
    Verder was het allemaal goed verzorgd.

    Lees meer
  • Mooi hotel,niets tekort 28 juni 2022
    8.0

    Super mooi hotel, jammer dat ze er nog veel mensen zijn die alleen Turks praten en geen Engels. Had wel fijner geweest voor de toeristen.
    Sevcan een medewerken was super vriendelijk en lost problemen gelijk op.

    Lees meer
Waarom Prijsvrij?
Best deal
De allerbeste Deals
Geen boekingskosten
Uitstekende klantenservice
Alle deals en acties op één site
Uitstekend
8.8
  • 18 April 2025
    Gemakkelijk

    Gemakkelijk

  • 17 April 2025
    Perfect

    Overzichtelijke website met genoeg filters om een vakantie uit te kiezen. En aantrekkelijke prijzen.

  • 15 April 2025
    onze reizen met Prijsvrij.be

    Onze reizen met Prijsvrij.be zijn stuk voor stuk meevallers geweest, en onze laatste was in mei naar Rhodos. En weer een prachtig hotel (Sunshine Rhodes) met alles er op en er aan. Lekker eten, leuke optredens en uitstapjes met een huurauto van een Nederlandse dame voor een mooi prijsje. Wat wil een mens nog meer hé :):):) Ik heb alweer geboekt voor volgende maand.

  • 14 April 2025
    Simpel

    Simpel, gemakkelijk en snel. Meer moet dat niet zijn. Na mijn vakantie laat ik nog wel iets weten hoe het was.

  • 13 April 2025
    Top reiservaring

    Top reiservaring! Alles was perfect in orde en volledig naar verwachting. De communicatie was kort en zeer duidelijk, alle documenten werden zeer snel aangeleverd. Prijzen zijn zeer competitief, transparant en zonder addertjes. Volgende keer weer met prijsvrij op reis!

  • 08 April 2025
    Alles is vlot verlopen

    Alles is vlot verlopen Ook op het hotel zijn ze erg vriendelijk zeker een aanrader om nog eens terug te komen! Dit was onze eerste boeking bij jullie maar zonder enige probleem hebben we 100% kunnen genieten van de vakantie!

  • 04 April 2025
    👍moet straks nog mijn terugreis…

    👍moet straks nog mijn terugreis inchecken

  • 02 April 2025
    Altijd mooie vakanties en leuke…

    Altijd mooie vakanties en leuke ervaring voor vriendelijke prijzen! Een aanrader voor jouw toekomstige vakanties!

  • 01 April 2025
    Boeking en communicatie verliepen zeer…

    Boeking en communicatie verliepen zeer vlot. Alles tip top in orde!

  • 28 March 2025
    Direct reactie,een direct overzicht

    Direct reactie,een direct overzicht, directe link naar de vliegtuigmaatschappij.

TrustPilot

2.870 klantbeoordelingen

Sunis Efes Royal Palace
8.8
Uitstekend 200+ beoordelingen
p.p. vanaf 591, -
Checken